(0332) 346 30 83 info@optimas.com.tr
Hakkımızda

Firmamız Konya’da Optimum Mühendislik ismiyle, 2006 yılında kurulmuştur. 2010 yılındaysa Optimas Elk. Müh. İnş. Tur. Org. San. ve Tic. Ltd. Şti. adını almıştır.

Misyonumuz

Sektöre dâhil olduğumuz mühendislik alanlarında, değerlerimizden ödün vermeden çalışıyoruz. Misyonumuzun temel taşı hizmet ve üründe kalite bilincini en üst seviyede tutmaktır. Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, alt yapının ve çalışanların bu gelişime uyumunu sağlamak vaz geçilmez ilkemizdir.

Ekip ruhunu, sürekli gelişen ve değişen şartlara uygun bir yapıyla profesyonelce yönetmek amaçlarımızın bir gereğidir. Misyonumuzun diğer unsurları: Güvenli, huzurlu, demokratik ve yasalara saygılı bir işletme olmak, sosyal sorumluluklarının bilinciyle, çağdaş bir toplum için sosyal projelerde yer almaktır.

Vizyonumuz

Önümüzdeki süreçte, endüstriyel otomasyon sektörünün ülkedeki gelişim ivmesini de aşarak dünya standartlarında bir firma olmak için çalışıyoruz. Bu doğrultuda, toplumsal olarak faydalı olabilmeyi, doğaya ve insana değer vermeyi unutmadan kurumsal ve bireysel müşterilerimizin ihtiyaçlarını tam anlamıyla karşılayabilmeyi çok önemsiyoruz.

Kullanıcı dostu firma olarak, fonksiyonel çözümler üretebilmek; sürekli gelişen, fark yaratan ürünlerimizle en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz. Müşterilerimizin rekabetçi şartlara hızlı ve etkili bir şekilde adapte olmalarına yardımcı olmayı hedefliyoruz.

OPTİMAS MÜHENDİSLİK DEĞERLERİ

Başta endüstriyel otomasyon olmak üzere, faaliyet gösterdiğimiz tüm mühendislik alanlarında; ilke edindiğimiz etik değerlerden asla taviz vermeden, bilinen kalitemiz, tartışmasız güvenilirliğimiz ve değişmez saygınlığımız ile sektörde kabul gören bir firma olarak faaliyetlerimize devam ediyoruz…

Call Now