(0332) 346 30 83 info@optimas.com.tr

1K Bara ÜRÜNLERİMİZ

Trolley Busbar

Kapalı bara ortadan besleme sistemleri vinçlerin enerji taşıma işleri için kullanılan sistemlerdir. Özel tasarlanmış kapalı pvc profil içinde bakır bar yolları mevcuttur. Enerji arabası ile enerjiyi vinçlere iletir. Ürün düz vinç yollarında kullanıma uygundur. Açık alanlarda ve kısmen kimyasal buharına maruz kalan buharlı ortamlarda da kullanımı uygundur. Daha detaylı bilgi için Optimas Mühendislik ile iletişime geçin.

Baştan Besleme

Kapalı bara baştan besleme sistemleri vinçlerin enerji taşıma işleri için kullanılan sistemlerdir. Özel tasarlanmış kapalı pvc profil içinde bakır bar yolları mevcuttur. Enerji arabası ile enerjiyi vinçlere iletir. Ürün düz vinç yollarında kullanıma uygundur. Açık alanlarda ve kısmen kimyasal buharına maruz kalan buharlı ortamlarda da kullanımı uygundur. Daha detaylı bilgi için Optimas Mühendislik ile iletişime geçin.

Akım Alıcı

Kapalı bara akım alıcı sistemleri vinçlerin enerji taşıma işleri için kullanılan sistemlerdir. Özel tasarlanmış kapalı pvc profil içinde bakır bar yolları mevcuttur. Enerji arabası ile enerjiyi vinçlere iletir. Ürün düz vinç yollarında kullanıma uygundur. Açık alanlarda ve kısmen kimyasal buharına maruz kalan buharlı ortamlarda da kullanımı uygundur. Daha detaylı bilgi için Optimas Mühendislik ile iletişime geçin.

Call Now